Skolkartor

Skolkartor
Skolkartor
Skolkartor
Skolkartor
Skolkartor
Skolkartor
Skolkartor
Skolkartor
Skolkartor
Skolkartor

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

SKOLKARTOR, 11 st, 1800 och 1900-tal, Bibliska, bredd mellan ca 87-210 cm

Revor, hål, fransiga kanter, fläckar, slitage

893494

2021-03-28