SUNE NORDGREN
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUNE NORDGREN (f.1948): "Kung Dagoberts skrift(efter Poyet)", signerad samt daterad -73 samt med dedikation "Till vännen Bo", numrerad 1/15, linoliumsnitt, ca 10x13 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Ej examinerad ur ram
893498
2021-03-27