Dosa / ask

Dosa / ask
Dosa / ask
Dosa / ask
Dosa / ask
Dosa / ask
Dosa / ask

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

DOSA / ASK, 1900-talets första hälft, pärlemor och silver, omärkt, mått 7x5,5x2 cm

Skador på pärlemor

893502

2021-03-28