Bokhylla 1950/60-tal

Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal
Bokhylla 1950/60-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKHYLLA, med skåpsdel och skrivskiva, 1950/60-tal, fanérad i olika träslag, bl a björk, skåpsdel med bakomliggande öppna lådor samt hyllplan, övre delen med hyllplan, lådor samt dokumentfack, höjd ca 175, 120x40 cm

Bruksslitage, repor, märken

893503

2021-03-26