Bokhylla 1950/60-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, med skåpsdel och skrivskiva, 1950/60-tal, fanérad i olika träslag, bl a björk, skåpsdel med bakomliggande öppna lådor samt hyllplan, övre delen med hyllplan, lådor samt dokumentfack, höjd ca 175, 120x40 cm
Bruksslitage, repor, märken
893503
2021-03-26