Brickbord, 1800-talets början
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BRICKBORD, sengustavianskt, träskuren dekor, svärtat och förgyllt, plåtbricka med genombruten kant, sarg med låda, undersidan med blyertspåskrift, nyckel medföljer, höjd 76, 59 x 45 cm
Renoverat, kompletterat
893518
2021-04-18