Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUNE NORDGREN (f. 1948): komposition, signerad samt daterad 1974, numrerad 20/50, linoliumsnitt, bildmått ca 19x21 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
Ej examinerad ur ram
893529
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här