SUNE NORDGREN

SUNE NORDGREN
SUNE NORDGREN
SUNE NORDGREN
SUNE NORDGREN

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUNE NORDGREN (f. 1948): komposition, signerad samt daterad 1974, numrerad 20/50, linoliumsnitt, bildmått ca 19x21 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

Ej examinerad ur ram

893529

2021-03-27