Skulptur flickansikte

Skulptur flickansikte
Skulptur flickansikte
Skulptur flickansikte
Skulptur flickansikte
Skulptur flickansikte
Skulptur flickansikte
Skulptur flickansikte
Skulptur flickansikte
Skulptur flickansikte
Skulptur flickansikte

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, flickansikte, gips, höjd ca 35 cm

Naggar

893531

2021-03-27