Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
SÄNGBORD, gustaviansk stil, vitbemålad fur, 1900-talets mitt, höjd ca 67 cm, 40x30 cm
slitage, färgbortfall
893540
2021-03-27
Gör en kostnadsfri värdering här