Sängbord gustaviansk stil

Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil
Sängbord gustaviansk stil

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

SÄNGBORD, gustaviansk stil, vitbemålad fur, 1900-talets mitt, höjd ca 67 cm, 40x30 cm

slitage, färgbortfall

893540

2021-03-27