Leif Elggren etsning

Leif Elggren etsning
Leif Elggren etsning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEIF ELGGREN (född 1950): "Den höga hatten", etsning. EA-upplaga, 1977. signerad och daterad L. Elggren - 77, bildmått ca 12,3x 9,2 cm, bladmått ca 27x26 cm

Proveniens: Cavefors

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

oramat, i passepartout

893547

2021-03-27