Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
LOCKTERRIN / ÄGGÖMMA, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, lock med dekor av liggande fågel, längd 20 cm, höjd 15,5 cm.
Smärre slitage.
893551
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här