Lockterrin

Lockterrin
Lockterrin
Lockterrin
Lockterrin
Lockterrin
Lockterrin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LOCKTERRIN / ÄGGÖMMA, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, lock med dekor av liggande fågel, längd 20 cm, höjd 15,5 cm.

Smärre slitage.

893551

2021-03-28