Bokhylla med skåpsdel

Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel
Bokhylla med skåpsdel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1960-tal, teak, 3 sektioner, skåpsdel med bakomliggande hyllplan, tre lådor, höjd 175, 151x53 cm

Bruksslitage, repor, märken

893553

2021-03-26