Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
KORGAR, 3 st, 1900-tal, rotting, höjd ca 22-50, 63x43, 68x52, 74x46 cm
Slitage, skador förekommer
893567
2021-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här