Korgar 1900-tal

Korgar 1900-tal
Korgar 1900-tal
Korgar 1900-tal
Korgar 1900-tal
Korgar 1900-tal
Korgar 1900-tal
Korgar 1900-tal
Korgar 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KORGAR, 3 st, 1900-tal, rotting, höjd ca 22-50, 63x43, 68x52, 74x46 cm

Slitage, skador förekommer

893567

2021-03-24