Åke Johansson etsning
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
ÅKE JOHANSSON, (född 1948): "Fallet", kopparstick, numrerad 12/50, signerad och daterad Åke Johansson -75, bildmått ca 24,5x17,5, bladmått 35x28,5 cm
Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling
oramat, i passepartout
893575
2021-03-27