Åke Johansson etsning

Åke Johansson etsning
Åke Johansson etsning
Åke Johansson etsning
Åke Johansson etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅKE JOHANSSON, (född 1948): "Fallet", kopparstick, numrerad 12/50, signerad och daterad Åke Johansson -75, bildmått ca 24,5x17,5, bladmått 35x28,5 cm

Ingår i temaauktion: Lars Lundins samling

oramat, i passepartout

893575

2021-03-27