Bror Ingemar Fröberg blandteknik

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999), Skiss till "den gula fågeln", blandteknik, signerad samt daterad 70 på passepartouten, ca 23x27 cm

893580

2021-03-26