Ed Finnell fotografi föreställande Led Zeppelin
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page och Robert Plant, Led Zeppelin, "Presence Tour´´, Los Angeles, 23 juni 1977, signerad Ed Finnell, numrerad 1/5, c-print, bladstorlek ca 30x40 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
893598
Päivämäärä:
2021-03-28