Ed Finnell fotografi föreställande Led Zeppelin

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page och Robert Plant, Led Zeppelin, "Presence Tour´´, Los Angeles, 23 juni 1977, signerad Ed Finnell, numrerad 1/5, c-print, bladstorlek ca 30x40 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

893598

Päivämäärä:

2021-03-28