Porträttmedaljong

Porträttmedaljong
Porträttmedaljong
Porträttmedaljong
Porträttmedaljong
Porträttmedaljong
Porträttmedaljong

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PORTRÄTTMEDALJONG, gips, föreställande Bellman, signerad och daterad 1975, diameter 49 cm

893606

2021-03-22