Naliwajko Väggrelief 1986

Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, daterad och signerad J Naliwajko 2009, guldfolierat plexiglas, ca 38 x 39 cm

893608

2021-03-23