Naliwajko Väggrelief 1986
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, daterad och signerad J Naliwajko 2009, guldfolierat plexiglas, ca 38 x 39 cm
Kuntoraportti
893608
Päivämäärä:
2021-03-23