Naliwajko Väggrelief 1986

Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986
Naliwajko Väggrelief 1986

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, daterad och signerad J Naliwajko 2009, guldfolierat plexiglas, ca 38 x 39 cm

Kuntoraportti

893608

Päivämäärä:

2021-03-23