Hyllsektion 1900-tal

Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal
Hyllsektion 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HYLLSEKTION, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift Ferdinand Lundqvist, fur, längd 58-230, höjd ca 252 cm

Skador, slitage, märken

893611

2021-03-25