Fåtölj rokokostil

Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil
Fåtölj rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FÅTÖLJ, rokokostil, 1900-talets mitt, betsad stomme, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, fläckar

893616

2021-03-24