Sideboard 1920-tal

Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal
Sideboard 1920-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SIDEBOARD, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet 1920-tal, svartlackerad med förgylld kinesiserande dekor, höjd 75, 190 x 56 cm

visst slitage, hål på baksidan

893619

2021-04-18