Ljusstakar Tore Eldh

Ljusstakar Tore Eldh
Ljusstakar Tore Eldh
Ljusstakar Tore Eldh
Ljusstakar Tore Eldh
Ljusstakar Tore Eldh
Ljusstakar Tore Eldh
Ljusstakar Tore Eldh
Ljusstakar Tore Eldh

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Tore Eldh K&EC Göteborg 1962, fylld fot, höjd ca 18 cm

Bruksslitage, repor.

893643

2021-03-23