Hans Bellmer
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
HANS BELLMER (1902-1975), etsning, komposition, signerad, plåtmått 29x28 cm
Kuntoraportti
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram
893651
Päivämäärä:
2021-03-28