Hans Bellmer

Hans Bellmer
Hans Bellmer

Klubbat för:

2 400 SEK

800 SEK

HANS BELLMER (1902-1975), komposition, etsning, signerad, plåtmått 25x28 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

893658

2021-03-28