Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): David Bowie, "Heroes Tour", Los Angeles, 3 April 1978, signerad Ed Finnell, numrerad 15/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, ca 50.8x40.6 cm

Oramat fotografi

893661

2021-04-03