John Lennon signerad singelfodral Cold Turkey
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHN LENNON - SIGNERAT SINGELFODRAL. LENNON, JOHN. "Cold Turkey" / "Dont´ worry Kyoko" signerad, troligen tidigt 70-tal. Storlek: 18 x 18 cm. Med plastskyddet kvar.
Enligt tidigare ägare signerades denna i New York.
Något nött, veck.
893662
2021-04-01