John Lennon signerad singelfodral Cold Turkey

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOHN LENNON - SIGNERAT SINGELFODRAL. LENNON, JOHN. "Cold Turkey" / "Dont´ worry Kyoko" signerad, troligen tidigt 70-tal. Storlek: 18 x 18 cm. Med plastskyddet kvar.
Enligt tidigare ägare signerades denna i New York.

Något nött, veck.

893662

2021-04-01