Bo Rydstern oljemålning

Bo Rydstern oljemålning
Bo Rydstern oljemålning
Bo Rydstern oljemålning
Bo Rydstern oljemålning
Bo Rydstern oljemålning
Bo Rydstern oljemålning
Bo Rydstern oljemålning
Bo Rydstern oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO RYDSTERN (född 1952): "Från Provence", signerad Mats Rydstern, daterad a tergo 1989, olja på duk, ca 50x56 cm

893669

2021-03-22