Gungstol böjträ

Gungstol böjträ
Gungstol böjträ
Gungstol böjträ
Gungstol böjträ
Gungstol böjträ
Gungstol böjträ
Gungstol böjträ
Gungstol böjträ
Gungstol böjträ
Gungstol böjträ
Gungstol böjträ
Gungstol böjträ

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNGSTOL, 1900-talets första hälft, thonetmodell, böjträ, klädsel i rotting, längd ca 115 cm

Bruksslitage

893684

2021-03-30