Uppläggningsbestick silver 800

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

UPPLÄGGNINGSBESTICK, 2 dlr, förgyllt silver 800, efter 1888, Koch & Bergfeld, Bremen, Tyskland, i originaletui av Joseph Goemans Antwerpen, sked samt spade, längd 19-27 cm, 143 gram

Etui med slitage

893687

2021-03-22