Uppläggningsbestick silver 800
Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
UPPLÄGGNINGSBESTICK, 2 dlr, förgyllt silver 800, efter 1888, Koch & Bergfeld, Bremen, Tyskland, i originaletui av Joseph Goemans Antwerpen, sked samt spade, längd 19-27 cm, 143 gram
Etui med slitage
893687
2021-03-22