Gerhard Henning Akvarellstudier
2021-03-27
893699
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GERHARD HENNING (Sverige, 1880-1967): Akvarellstudier, signerade, vardera bildstrl 30x19 cm, .
Ej examinerade ur ram.