Gerhard Henning Akvarellstudier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GERHARD HENNING (Sverige, 1880-1967): Akvarellstudier, signerade, vardera bildstrl 30x19 cm, .

Ej examinerade ur ram.

893699

2021-03-27