Arup Jensen oljemålning

Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning
Arup Jensen oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARUP JENSEN (Danmark, 1906-1956): "Kristians Kirken, Amager, Kristianshavn", olja på duk, signerad och daterad 1936, 80 x 65 cm.

Krackelyr.

893704

2021-03-27