Ränsel ´Inabnutan´ Filippinerna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

RÄNSEL, "Inabnutan", Igorot, Luzon, Filippinerna, flätad rotting, täckt med fiber från Abnutpalmen som gör den regnskyddad, 1900-tal, H ca 50 cm

Skador, slitage

893721

2021-03-30