Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
RÄNSEL, "Pasiking", Igorot, Luzon, Filippinerna, flätad rotting, bambu, 1900-tal, H ca 46 cm
Skador, slitage
893723
2021-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här