Nils Olzon oljemålning

Nils Olzon oljemålning
Nils Olzon oljemålning
Nils Olzon oljemålning
Nils Olzon oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS OLZON (Sverige, 1891-1953): Fjällandskap, olja på duk, signerad, 52,5 x 66 cm.

893725

2021-03-27