2 Hattar Igorot Filippinerna

2 Hattar Igorot Filippinerna
2 Hattar Igorot Filippinerna
2 Hattar Igorot Filippinerna
2 Hattar Igorot Filippinerna
2 Hattar Igorot Filippinerna
2 Hattar Igorot Filippinerna
2 Hattar Igorot Filippinerna
2 Hattar Igorot Filippinerna

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

HATTAR, 2 dlr, Igorot, Luzon, Filippinerna, kallebas med insida flätad i rotting 1900-talets mitt, största Diam ca 44 cm

Skador, slitage

893728

2021-03-30