Wille Weberg oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
WILLIE WEBERG (1910-1995): Självporträtt, ej signerad, olja på duk, ca 46x27 cm
Kuntoraportti
893733
Päivämäärä:
2021-03-26