Carl Erik Bodén

Carl Erik Bodén
Carl Erik Bodén
Carl Erik Bodén
Carl Erik Bodén

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

CARL ERIK BODÉN (Sverige, Född 1909): Figurer i skog, akryl på kartong, signerad, 72 x 51,5 cm.

Kantveck, repor.

893734

2021-03-27