Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS BERGSTRÖM, bordsarmatur, trä och mässing, ASEA, 1900-talets mitt, invändig uplight, höjd ca 53 cm
Slitage, repor, stötskador
893736
2021-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här