Karmstolar Baltikum/ Ryssland

Karmstolar Baltikum/ Ryssland
Karmstolar Baltikum/ Ryssland
Karmstolar Baltikum/ Ryssland
Karmstolar Baltikum/ Ryssland
Karmstolar Baltikum/ Ryssland
Karmstolar Baltikum/ Ryssland
Karmstolar Baltikum/ Ryssland
Karmstolar Baltikum/ Ryssland
Karmstolar Baltikum/ Ryssland
Karmstolar Baltikum/ Ryssland
Karmstolar Baltikum/ Ryssland
Karmstolar Baltikum/ Ryssland

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1800-talets första hälft, Baltikum/ Ryssland, mahogny, skulpterad dekor av delfiner, stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 44 cm

brukslitage, en sits med ngt lösa fjädrar

893740

2021-03-22