Erik Törning

Erik Törning
Erik Törning
Erik Törning
Erik Törning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK TÖRNING (Sverige, 1928-2001): Komposition, olja på suk, signeradm 38,5 x 55,5 cm.

Krackelyr.

893741

2021-03-27