R Palnay oljemålning

R Palnay oljemålning
R Palnay oljemålning
R Palnay oljemålning
R Palnay oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vid brunnen, olja på pannå, signerad R. Palnay, 1800-tal, 44 x 34 cm.

Mindre färgbortfall.

893751

2021-03-28