Färgetsning Johnny Friedländer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHNNY FRIEDLÄNDER (1912-92): Komposition, signerad Friedländer, numrerad 5/150, färgetsning, bildmått ca 19,5x14 cm

893759

2021-03-23