Kungaporträtt 20 st

Kungaporträtt 20 st
Kungaporträtt 20 st
Kungaporträtt 20 st
Kungaporträtt 20 st

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUNGAPORTRÄTT, 20 st, litografiska tryck, signerade I.Falander, ca 15,5x10,5 cm

Delvis fläckade och bruntonade, ett porträtt saknar glas samt ett annat med skadat glas

893767

2021-03-22