Matbord massiv furu Danmark 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra del, massiv furu, 2 iläggsskivor a 44 cm medföljer, etikettmärkt Made in Denmark, höjd ca 74, 140x100 cm

Bruksspår, fläckar, märken förekommer

893772

2021-03-27