Hans Agne Jacobsson, taklampa
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HANS AGNE JACOBSSON, taklampa T 376/3, för tre ljuspunkter, mässing, bruntonad glasmassa, etikettmärkt Markaryd Sverige, diameter ca 50, höjd ca 28 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, saknar 1 glasklot, glasklot med smånagg/sprickor vid fästen, lagning, mässingscylindrar med sprickor
893776
2021-03-26